Головна » Файли » Мої файли

"Галерея мистецтв"
[ Викачати з сервера (78.5 Kb) ] 19.03.2019, 10:07

 

УКРАЇНА

СОКИРЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ,  МОЛОДІ ТА СПОРТУ

                                                                                                       

  

Н А К А З

 06.03.2019                                                                                    № 108 /о

 

 

Про проведення  районної

виставки-конкурсу

«Галерея мистецтв»

 

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації від 27.02.2019 року №91 «Про проведення обласної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів» керуючись Положенням «Про проведення обласної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів області», затвердженого наказом Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 22.09.2011 №450 та зареєстрованого в Головному управлінні юстиції в Чернівецькій області 07.11.2011 за №69/2317 з метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, пошуку та підтримки обдарованих дітей.

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Провести  8 квітня 2019 року районну  виставку-конкурс «Галерея мистецтв» (далі – виставка-конкурс) в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво». Тема виставки-конкурсу – «Знай і люби свій край».

 

2. Затвердити склад журі районної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв», що додається.

 

3. Директорам закладів загальної середньої освіти :

3.1. Подати заявку на участь в конкурсі та паспорти  на творчі роботи на електронну адресу rctdyu@gmail.com, відповідно до Положення, зразок додається ;

3.2. Забезпечити участь творчих робіт дітей  у Виставці-конкурсі до 8 квітня 2019 року в РЦТДЮ за адресою: м.Сокиряни , вул. В.Стуса,2., відповідальна особа- методист РЦТДЮ Жар Анастасія Вячеславівна.

 

4. Директору Сокирянського РЦТДЮ Кулій Н.М.:

4.1. Здійснити організаційно-методичне забезпечення районної виставки-конкурсу ;

4.2. Здійснити монтаж виставки-конкурсу від Сокирянського району 15.04.2019 року в обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини»;

4.3. Забезпечити друк грамот переможцям  районної виставки – конкурсу;

 

 5. Наказ розмістити на інформаційному сайті відділу освіти,молоді та спорту Сокирянської   РДА.

 

6. Контроль за виконанням наказу покласти на  завідувача РМК ВОМС РДА  Микитюка В.М.

 

 

 

 

      Начальник ВОМС РДА                                          Г.РЯБКО

 

 

 

     ЗАТВЕРДЖЕНО:

                                                                                      наказом  ВОМС РДА                                

                                                                                                   від 06 .03.2019 №108   

 

Склад  журі

районної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв »

 

Голова журі

  1.    Рябко Галина Іванівна

начальник ВОМС РДА

Члени журі

Кулій Наталя Михайлівна

директор РЦТДЮ

  1.    Жар Анастасія Вячеславівна

методист РЦТДЮ

Сварчевська Марина Михайлівна

керівник гуртка РЦТДЮ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Головного управління

освіти і науки облдержадміністрації

22.09.2011450

ЗАРЕЄСТРОВАНО

в Головному управлінні юстиції

у Чернівецькій області

07.11.2011 за № 69/2317

 

 

 

Положення

про проведення обласної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв»

серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних

навчальних закладів області

 

1. Загальні положення

 

1.1. Положення про проведення обласної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів області (надалі - Положення) розроблено керуючись Типовим положенням про Головне управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації, управління освіти і науки обласної, Севастопольської міської державної адміністрації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2000 № 1326 (із змінами).

Організатором обласної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів області є Головне управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації (надалі – Виставка-конкурс).

 

1.2. Виставка-конкурс проводиться на базі Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» за адресою: м.Чернівці, вул. Червоноармійська, 5, тел./факс 55-05-00 та тел. 55-17-09.

 

2. Мета, завдання і учасники Виставки-конкурсу

 

2.1. Метою Виставки-конкурсу є відродження та збереження народного декоративно-прикладного мистецтва; популяризація творів образотворчого мистецтва; підтримка кращих дитячих художніх колективів та окремих виконавців, залучення художників, майстрів народної творчості до творчої співпраці з обдарованими дітьми.

 

2.2. Завданням Виставки-конкурсу є: національне виховання дітей засобами українського мистецтва, виявлення і підтримка обдарованих дітей, підвищення професійного та педагогічного рівня керівників дитячих творчих колективів, сприяння розвитку шкіл традиційних народних промислів краю, ознайомлення громадськості та учнів міста і області з кращими зразками дитячої художньої творчості.

 

2.3. До участі у Виставці-конкурсі запрошуються діти загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів віком від 6 до 18 років (надалі - Учасники).

 

3. Порядок проведення Виставки-конкурсу

 

3.1. Виставка-конкурс проводиться щорічно у два етапи:

 

3.1.1. І етап – відбірковий (районний, міський, в професійно-технічних навчальних закладах);

 

3.1.2. ІІ етап – заключний (обласний) серед переможців І етапу.

 

3.2. Виставка-конкурс проводиться у номінаціях: «Образотворче мистецтво» (живопис, графіка, батик), «Декоративно-прикладне мистецтво» (художнє ткацтво, різьблення по дереву, в’язання спицями, гачком, художнє плетіння, гончарство та художня кераміка, витинання, художня вишивка, народна лялька, м’яка іграшка, писанкарство, вироби з тіста, вироби з шкіри, декоративний розпис, бісероплетіння, вироби з соломки, лозоплетіння, вироби з природних матеріалів, інші техніки виконання).

 

3.3. Виставка-конкурс проводиться у трьох вікових категоріях:

І вікова категорія – 6-10 років (включно);

ІІ вікова категорія – 11-14 років (включно);

ІІІ вікова категорія – 15-18 років (включно).

 

3.4. Для організації та проведення І етапу Виставки-конкурсу створюється Організаційний комітет з проведення І етапу обласної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів області (надалі – Оргкомітет І етапу Виставки-конкурсу) в кількості семи осіб, склад якого щороку затверджується районним (міським) відділом (управлінням) освіти райдержадміністрацій (міських рад), директорами професійно-технічних навчальних закладів області.

Оргкомітет І етапу Виставки-конкурсу працює у складі голови, заступника голови, секретаря та членів Оргкомітету.

 

3.5. Повноваження Оргкомітету І етапу Виставки-конкурсу: здійснює заходи щодо організації та проведення І етапу Виставки-конкурсу; гарантує рівні умови всім Учасникам І етапу Виставки-конкурсу; повідомляє Учасників про участь у ІІ етапі Виставки-конкурсу; здійснює збір творчих робіт та направляє на ІІ етап Виставки-конкурсу; організовує церемонію нагородження переможців І етапу Виставки-конкурсу.

 

3.6. Для визначення переможців І етапу Виставки-конкурсу створюється Журі з проведення І етапу обласної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів області в кількості семи осіб (надалі – Журі І етапу Виставки-конкурсу), склад якого щорічно затверджується районним (міським) відділом (управлінням) освіти райдержадміністрацій (міських рад), директорами професійно-технічних навчальних закладів області.

Журі І етапу Виставки-конкурсу працює у складі голови, заступника голови, секретаря та членів Журі.

 

3.7. Для проведення ІІ етапу Виставки-конкурсу створюється Організаційний комітет ІІ етапу з проведення обласної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів області в кількості семи осіб (надалі – Оргкомітет ІІ етапу Виставки-конкурсу), склад якого щорічно затверджується начальником Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

Оргкомітет ІІ етапу Виставки-конкурсу працює у складі голови, заступника голови, секретаря та членів Оргкомітету.

 

3.8. Повноваження Оргкомітету ІІ етапу Виставки-конкурсу: здійснює заходи щодо організації та проведення ІІ етапу Виставки-конкурсу; гарантує рівні умови всім Учасникам ІІ етапу Виставки-конкурсу; організовує церемонію нагородження переможців ІІ етапу Виставки-конкурсу.

 

3.9. Для визначення переможців ІІ етапу Виставки-конкурсу створюється Журі ІІ етапу з проведення обласної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів області в кількості семи осіб (надалі – Журі ІІ етапу Виставки-конкурсу), склад якого щорічно затверджується начальником Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

Журі ІІ етапу Виставки-конкурсу працює у складі голови, заступника голови, секретаря та членів Журі.

 

3.10. Повноваження Журі І та ІІ етапів Виставки-конкурсу: визначає переможців відповідного етапу Виставки-конкурсу; оформляє рішення про результати Виставки-конкурсу у вигляді Ухвали; оголошує переможців та здійснює їх нагородження.

 

3.11. Для участі у І та ІІ етапах Виставки-конкурсу Учасники подають Заявку на участь у обласній виставці-конкурсі «Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів області (надалі - Заявка) згідно зразка (Додаток 1) в Оргкомітет відповідно І та ІІ етапів Виставки-конкурсу.

Заявка на участь у І етапі Виставки-конкурсу подається до Оргкомітету І етапу Виставки-конкурсу за 2 дні до його проведення.

 

3.12. Для участі у ІІ етапі Виставки-конкурсу Оргкомітет І етапу Виставки-конкурсу направляє роботи переможців І етапу до Оргкомітету ІІ етапу Виставки-конкурсу не пізніше ніж за 3 дні до проведення ІІ етапу Виставки-конкурсу.

До роботи Учасниками І та ІІ етапів Виставки-конкурсу додається: Заявка, паспорт представленого твору згідно зразка (Додаток 2) (надалі - Паспорт), етикетка на роботу згідно зразка (Додаток 3) (надалі - Етикетка).

Паспорт та Заявки подаються в друкованому вигляді, без скорочень та абревіатур.

 

3.13. Конкурсні роботи для участі у ІІ етапі Виставки-конкурсу подаються за адресою: м. Чернівці, вул. Червоноармійська, 5, тел./факс 55-05-00, каб. 34.

 

3.14. Кошторис, Склад оргкомітету та Журі І етапу Виставки-конкурсу щорічно затверджуються окремим наказом начальників відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міських рад), директорів позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів.

 

3.15. Терміни проведення, тематика, номінація, Кошторис ІІ етапу Виставки-конкурсу щорічно затверджується окремим наказом начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

 

4. Критерії оцінювання та нагородження переможців Виставки-конкурсу

 

4.1. Журі І та ІІ етапу Виставки-конкурсу оцінюють Учасників за 10-бальною системою.

 

4.2. Під час оцінювання І та ІІ етапу Журі керується такими критеріями: відповідність обраній темі; художній рівень та індивідуальність виконання; оригінальність; композиційна досконалість; якість виконання.

 

4.3. За результатами І та ІІ етапів Виставки-конкурсу визначаються переможці у кожній віковій категорії за визначеними номінаціями: гран-прі Виставки-конкурсу; І місце – один Учасник; ІІ місце – два Учасники; ІІІ місце – три Учасники; Дипломанти – десять Учасників.

Переможці І етапу Виставки-конкурсу нагороджуються дипломами відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міських рад), адміністрацій професійно-технічних навчальних закладів та призами; переможці ІІ етапу Виставки-конкурсу нагороджуються дипломами Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та призами.

 

5. Фінансування Виставки-конкурсу

 

5.1. Фінансування І етапу Виставки-конкурсу проводиться за рахунок районних (міських) асигнувань, асигнувань професійно-технічних навчальних закладів на проведення заходів в межах затверджених кошторисів.

 

5.2. Фінансування ІІ етапу Виставки-конкурсу проводиться Чернівецьким обласним центром естетичного виховання "Юність Буковини" за рахунок бюджетних коштів, які плануються закладу щорічно, в межах затвердженого Кошторису витрат, Головним управлінням освіти і науки облдержадміністрації.

 

 

                     Додаток 1

до Положення про проведення обласної виставки-конкурсу

«Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних,

професійно-технічних навчальних закладів області

 

 

ЗАЯВКА

на участь у  виставці-конкурсі

«Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних,

професійно-технічних навчальних закладів області

 

з/п

Назва роботи

Ініціали автора

Вік

Назва гуртка, навчального закладу

(район, місто)

Прізвище, імя та по батькові керівника

1

2

3

4

5

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

М.П.

 

Керівник навчального закладу _______________

підпис

        

             Додаток 2

до Положення про проведення

обласної виставки-конкурсу

«Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних,

професійно-технічних навчальних закладів області

 

 

 

 

П А С П О Р Т

представленого твору

 

Назва роботи (розробки)_________________________________________

 

Розділ___________________________________________________________

 

Ініціали автора (авторів)_____________________________________

 

Вік______________________________________________________________

 

 

Прізвище, імя та по-батькові керівника гуртка________________________

 

Назва гуртка_____________________________________________________

 

Організація чи заклад, де працює гурток, поштова адреса з індексом______

________________________________________________________________

 

 

 

 

 

Керівник навчального закладу ________________

підпис

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 3

до Положення про проведення обласної виставки-конкурсу

«Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних,

професійно-технічних навчальних закладів області

 

 

 

Етикетка на роботу

 

 

Розмір етикетки 10 х 4

 

 

 

 

Назва роботи

Автор, вік

Заклад

Керівник

 

 

 

Категорія: Мої файли | Додав: sokrctdyu
Переглядів: 246 | Завантажень: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar