Головна » Файли » Мої файли

Всеукраїнська виставка-конкурс «Космічні фантазії» - 2019!
[ Викачати з сервера (112.5 Kb) ] 01.10.2019, 11:39

УКРАЇНА

 

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

ДЕПАРТАМЕНТ  ОСВІТИ  І  НАУКИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ  ОДА

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

„ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇТВОРЧОСТІ

УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ”

58029, м. Чернівці вул. О.Кошового, 30, т. 57-67-67

Сайт: www.ocnttum.com  E-mail:ocnttum@gmail.com.

 

23.09.2019 № 01-14/147                                      На № ________ від _________

 

 

Директорам закладів загальної середньої, позашкільної

освіти

 

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА з 21 жовтня буде проведено обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Космічні фантазії» (далі – Конкурс), відповідно до Умов проведення.

Завіз експонатів та формування експозиції Конкурсу 21 жовтня             з 10.00 до 18.00 год. за адресою вул. О. Кошового, 30 Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Якщо за відбір та доставку робіт відповідає комплексний заклад позашкільної освіти - кількість робіт не більше 10 експонатів.

Якщо учасником є окремі ОТГ - до 3-х експонатів.

Окремо приймаються роботи ПНЗ м. Чернівців до 5 робіт від МЦНТТУМ, Центру юних техніків імені Л. Каденюка, БТДЮ м. Чернівців (Садгора), МПДЮ.

Підведення підсумків Конкурсу та оголошення переможців відбудеться з 20 листопада 2019 року.

Демонтаж виставки після 20 листопада 2019 року.

 

Умови проведення

обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу

 «Космічні фантазії»

 

1. Мета і основні завдання конкурсу

1.1. Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії» (далі – Конкурс) проводиться з метою розвитку творчих здібностей учнівської молоді, зацікавленості у дослідженнях Космосу, підвищення своїх знань у галузі природничих і гуманітарних наук.

1.2. Конкурс покликаний забезпечити підтримку обдарованої учнівської молоді, яка відтворює своє уявлення про Космос засобами літератури та мистецтва,

 

2. Організація і проведення конкурсу

2.1. Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії» організує і проводить Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

2.2. Конкурс проводиться щорічно.

 

3. Учасники конкурсу

3.1. Учасниками Конкурсу можуть бути учні, вихованці закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти, яких цікавлять різноманітні аспекти у вивченні Космосу, які виявляють схильність до науково-дослідницької роботи, захоплюються Космічною історією, філософією, мистецтвом, прагнуть розкрити свої творчі здібності.

Вікові категорії учасників:

- 7-10 років;

- 11-14 років;

- 15-18 років (на момент проведення конкурсу).

 

3. Порядок проведення конкурсу

    1. Конкурс проводиться щорічно у два етапи:

- І етап – районний (міський);

- ІІ етап – обласний, серед переможців І етапу.

4.2. На ІІ етап конкурсу приймаються індивідуальні та колективні роботи, які стали переможцями І етапу. Роботи повинні відповідати тематиці і напрямкам конкурсу.

4.3. Учасники обласного етапу конкурсу представляють свої роботи на адресу Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді: м. Чернівці, вул.. О. Кошового, 30.

4.4. До робіт надається заявка на участь в конкурсі, засвідчена керівником навчального закладу, в якій слід вказати:

 

Прізвище, ім’я автора

Дата

народження автора

Назва роботи

Напрям

Техніка виконання

Повна назва гуртка, закладу

Прізвище, ім’я та по батькові керівника роботи,

контактний тел. керівника (мобільний)

 

 

 

 

 

 

 

 

4.5. Конкурс проводиться за двома напрямами:

- Космічне мистецтво;

- Макетування та конструювання ракетокосмічної техніки.

 

5. Вимоги до робіт

 

5.1. У розділі «Космічне мистецтво» учасники представляють творчі роботи, в яких у художній формі відображаються авторські уявлення щодо нашої планети, Сонячної системи, космосу, історії їх виникнення та вивчення людиною, пошуку місця людини у Всесвіті, реальні космічні явища чи події, фантастичні сюжети чи образи, уявлення про космічні процеси у Всесвіті, розвиток Землі, інопланетних систем та позаземних цивілізацій. В цьому напрямку розглядаються роботи у вигляді настільних виробів прикладного мистецтва з будь-яких матеріалів, м’яка та в’язана іграшки. (Крім харчових продуктів – макаронів, насіння, крупи). 

 

До кожного виробу додається паспорт з фотографією експонату та анотацією 1 друкована сторінка формату А4 (шрифт 14, інтервал одинарний), в якій вказується:

Назва роботи; прізвище, ім’я автора; дата народження; назва навчального закладу; прізвище, ім’я керівника; напрям; техніка виконання роботи; надається пояснення втіленого образу. Якщо використовуються мішані техніки, вони прописуються всі.

До кожної роботи додається етикетка, в який вказується:

прізвище, ім’я автора; вік; назва навчального закладу; прізвище, ім’я керівника.

5.2. В розділі «Космічне мистецтво» настільні роботи мають бути розміром не менше 30х30см. Розмір композицій або окремих робіт не повинен перевищувати 50х50 см.

Прилади та пристрої, які працюють від  автономних  джерел живлення, повинні бути забезпечені ними і мати з'єднувальні елементи, а також напис, що застерігає від вмикання їх в мережу 220 В.

Експонати, які працюють від мережі 220 В, повинні мати вмикачі із зазначенням положення "Ввімкнено".

Роботи можуть бути настінні, але у цьому випадку вони мають бути в рамці та мати зручні крючки для вивішування на стіні. Розмір картин - формат А4 або А3. Інші розміри прийматись не будуть.

 

5.3. У розділі «Макетування та конструювання» представляються

Космічна техніка:

макети та моделі штучних супутників, орбітальних, міжпланетних літальних апаратів, місяцеходів, марсоходів, космічних кораблів, ракетоносіїв, систем спостереження, стартових установок, космодромів; самохідних керованих моделей; зразки військової ракетної техніки.

Техніка майбутнього:

фантастичні ідеї, проекти, розробки, моделі – прообрази техніки майбутнього.

Моделі можуть бути виготовлені з цупкого паперу, дерева, конструкторів (Лего, металевий конструктор) або інших матеріалів. До макетів додається паспорт з фотографією експонату та анотацією                    1 друкована сторінка формату А4 (шрифт 14, інтервал одинарний), в якій вказується:

Назва роботи; прізвище, ім’я автора; дата народження; назва навчального закладу; прізвище, ім’я керівника; напрям; опис апарату, його призначення та історії.

6. Керівництво конкурсу

6.1. Для проведення обласної виставки-конкурсу створюється організаційний комітет на базі Чернівецького обласного центру НТТУМ. Організаційний комітет створює журі Конкурсу, на яке покладається робота по оцінюванню робіт учасників та відбір робіт на Всеукраїнський конкурс.

6.2. До складу журі конкурсу входять працівники Чернівецького обласного центру НТТУМ та запрошені спеціалісти.

 

7. Порядок підведення підсумків конкурсу

7.1. Конкурсні роботи для участі в обласному етапі конкурсу надаються 21 жовтня за адресою: 58029 м. Чернівці, вул. О. Кошового,30.

7.2. Роботи переможців обласної виставки-конкурсу направляються для участі у Всеукраїнському конкурсі (за бажанням авторів).

         7.3. Переможці обласного етапу виставки-конкурсу нагороджуються Грамотами Чернівецького ОЦ НТТУМ.

 

8. Фінансування конкурсу.

8.1. Фінансування організації проведення І етапу Конкурсу проводиться за рахунок районних (міських) асигнувань на проведення заходів в межах затверджених кошторисів.

 

8.2. Фінансування організації проведення ІІ етапу Конкурсу проводиться за рахунок спонсорських внесків та інших джерел не заборонених законодавством України.

 

Директор                                                                               П. Плешко

 

Виконавець

І. Чернега

57-67-67

0506418764

Категорія: Мої файли | Додав: sokrctdyu
Переглядів: 905 | Завантажень: 19 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar