Головна » 2017 » Жовтень » 10 » Юні митці Сокирянщини,як завжди, на перших ролях
15:01
Юні митці Сокирянщини,як завжди, на перших ролях

Чи не наймолодшим видом художньої творчості є мистецтво фотографії. Здавалося б: ну що там такого? Дістав фотоапарат, направив у потрібний напрямок, кнопку натиснув та й вся премудрість. Але то лише на перший погляд. Вміння обрати необхідний ракурс і, найголовніше, влучити в потрібний момент, дається, м’яко кажучи, далеко не кожному.

     …Крім юної вихованки Сокирянського РЦТДЮ Сварчевської Насті. Саме таки навики дівчина продемонструвала під час участі у відкритому Міжрегіональному фото-фестивалі «Осінні барви Буковини», що відбувся з 4-го по 7-ме жовтня у м. Вижниця. За регламентом конкурс проходив у два етапи. До першого (заочного) фотороботи учасників заздалегідь були надіслані на розгляд журі і по результатам нашій конкурсантці було присуджено високе третє місце в номінації «Мій рідний край».  Другий етап (очний) проходив вже безпосередньо під час фестивалю. В рамках останнього була проведена культурно-масова робота. Конкурсантам влаштували екскурсії містами Вижниця та Чернівці, відвідини музеїв Гуцульщини та туристичний похід в мальовничі Карпати. Все побачене юним фотографам запропонували супроводжувати фотосесіями, а, відтак, представити кращі роботи знову ж на огляд компетентним суддям змагань. І ось у номінації «Портрети осені» наша Анастасійка знову серед всіх учасників виборює третє місце, цим самим повністю «окупуючи» бронзову сходинку п’єдесталу змагань, за що  нагороджується грамотами Департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА.

      В завершення заходу молоді фотокореспонденти мали змогу взяти участь у тренінгах та майстер-класах, влаштованих справжніми професіоналами фотомистецтва. Отже, крім призових місць здобуто ще й неоціненний досвід. 

            

Переглядів: 260 | Додав: sokrctdyu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar