Головна » 2019 » Квітень » 9 » Ювілейні старти
18:20
Ювілейні старти

Днями Чернівецьким обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді було організовано та проведено 50-й, ювілейний, Чемпіонат Чернівецької області зі спортивного орієнтування «Підсніжник». У забігах прийняло участь до 200 спортсменів віком  від 12 до 50 років  і старше. На середніх та подовжених дистанціях лісових масивів поблизу села Глибочок Сторожинецького району та в урочищі Цецино, юні спортсмени продемонстрували знання та вміння здобуті під час виснажливих тренувальних забігів та районних змагань зі спортивного орієнтування «Пролісок».

$IMAGE2$  Як результат збірна Сокирянського району у дводенних змаганнях достойно представила Сокирянщину.  У напруженій боротьбі, лісові бігуни, долаючи складні природні перешкоди здобули ряд перемог у особистому заліку.

ІІ місце – Жук Микола, вихованець РЦТДЮ на базі Михалківського НВК

Серед учасників старшого віку  на елітних дистанціях у групі Ж – 18  ІІ місце завоювала Цуркан Аліна, вихованка  РЦТДЮ.

У групі Ч -21  ІІІ сходинку зайняв тренер команди ЗОШ І-ІІІ ст. с. Василівка – Зелений Вадим Анатолійович, а серед ветеранів в групі Ч-40-50 тренер збірної  та представник команди - Гонца Микола Миколайович став срібним призером змагань.

Переможці в особистій першості були нагороджені грамотами, медалями та  пам’ятними сувенірами.

Вітаємо призерів і бажаємо спортивних злетів!

Переглядів: 263 | Додав: sokrctdyu | Рейтинг: 0.0/0