Головна » 2019 » Листопад » 8 » «Моя Батьківщина – Україна» - 2019!
20:54
«Моя Батьківщина – Україна» - 2019!

Підведено підсумки районного етапу конференції

Всеукраїнської експедиції учнівської молоді

«Моя Батьківщина – Україна»

  Днями на базі ОНЗ «Романковецька гімназія ім. К.Ф. Поповича» відбувся  районний етап  конференції Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Щорічна краєзнавча конференція – це своєрідний підсумок краєзнавчо-дослідницької роботи за рік, упродовж якого діти вивчали, досліджували та описували актуальні теми з історії, літератури, географії, геології, екології, етнографії рідного краю.

  У районному етапі  конференції взяли участь 70 учнів навчальних закладів району. Учасники експедиції працювали за такими напрямами:

  1. «Духовна спадщина мого роду»;
  2. «Козацькому роду нема переводу»;
  3. «Із батьківської криниці»;
  4. «З попелу забуття»;
  5. «Геологічними стежками України»;
  6. «Географія рідного краю»;
  7. «Музей - історія жива»;
  8. «Мандрівник Буковини»

  Під керівництвом своїх наставників учасники конференції провели краєзнавчу, науково-дослідницьку роботу, зібрали матеріали, систематизували їх та мали можливість презентувати їх на огляд присутніх.

  За підсумками роботи журі визначено переможців за кожним напрямком,  нагороджено грамотами відділу освіти, молоді та спорту РДА  та цінними подарунками.

  На обласному (заочному) етапі конференції Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» краєзнавчо-дослідницькі роботи представлятимуть у секції:

- «Духовна спадщина мого роду» - Гимплюк Тетяна, учениця Ожівського НВК (керівник – Гимплюк Н.І.);

- «Козацькому роду нема переводу» - Бучацький Станіслав, учень  Сербичанського НВК (керівник - Бучацька О.І.);

- Нігалатій Діана, учениця Білоусівського НВК (керівник – Зла Л.В.);

- «Географія рідного краю» - Лейберюк Олексій, учень ОНЗ «Шебутинецький НВК» (керівники:  Галак О.В., Полонка Н.М.);

- «Музей – історія жива» - Лейберюк Олексій, Бірюк Станіслав, Кишко Роман, учні ОНЗ «Шебутинецький НВК (керівник - Якубина С.І.);

- «Геологічними стежками рідного краю» - Шибінський Віктор, учень  Ожівського НВК (керівники: Шевчук І. В., Шибінська В. І.);

-  Марчук Діана, учениця Селищанського НВК (керівник - Цуркан Л. В.);

- «З попелу забуття» - Кушнір Олеся, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гвіздівці (керівники: Кушнір Р. В., Гомелько Л.В.);

- «Із батьківської криниці» -  Кушнір Ілля та Мельничук Дарія, учні ЗОШ І-ІІІ ст. с. Василівка (керівники: Мельничук К.В., Бурченко О. В.);

- Саранюк Роксолана, учениця ЗОШ І-ІІІ  ст. с. Гвіздівці (керівники: Сандуляк В.П., Загоруй Н.В., Олійник О.Б.);

- «Мандрівник Буковини» - Олійник Дар’я, вихованка РЦТДЮ  на базі  Сербичанського НВК (керівник – Гонца М.М.).

  Вітаємо переможців та бажаємо перемоги на обласному етапі!

 

  

 

 

 

Переглядів: 179 | Додав: sokrctdyu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar