Головна » 2019 » Травень » 24 » Обласні змагання з пішохідного туризму
09:44
Обласні змагання з пішохідного туризму

16 травня  на території парку “Жовтневий” проведено 63 обласні змагання ІІ етапу Чемпіонату України з пішохідного туризму серед учнівської молоді молодшої вікової групи. У змаганнях прийняли участь 9 команд в тому числі м. Чернівці.

  Змагання проводились на двох дистанціях: “Смуга перешкод” та “Туріада”. Під час змагань юні спортсмени продемонстрували високу технічну підготовку, спритність, витривалість та високий рівень туристської майстерності.

   На дистанції “Туріада” І класу, команда Сокирянського району  у складі: Попової Катерини, Нуци Софії, Пецентій Анастасії, Армян Дарії, Бурлаки Михайла та Савчука Альберта здобула 3 місце на дистанції «Смуга перешкод» 4 місце, тренер – Гонца Микола Миколайович керівник гуртка “Пішохідний туризм“ районного центру творчості дітей та юнацтва.

  Переможців нагороджено грамотами Чернівецького обласного центру туризму краєзнавства та екскурсій учнівської молоді  та медалями, а також грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

Переглядів: 206 | Додав: sokrctdyu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar