Головна » 2017 » Квітень » 10 » Відбувся Чемпіонат зі спортивного орієнтування
14:29
Відбувся Чемпіонат зі спортивного орієнтування

                                                           

       1-2 квітня Чернівецьким центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді було проведено 51-й відкритий Чемпіонат Чернівецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді “Підсніжник”. У Чемпіонаті взяли участь 11 збірних команд районів. У програму змагань входив також клубний залік, де було представлено 18 команд. Учасники змагалися по вікових групах від 12 до 21 року.

Сокирянський район представляла збірна команда та клубна команда «Альтернатива», це учні: Романковецької гімназії (керівник: Каруценко В.Т.), Білоусівського НВК (керівник: Кузь П.М.), Василівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник: Зелений В.А.), Михалківського НВК (керівник: Соломко О.Ф.), Сербичанського НВК (керівник: Гуцул О.Д.) та вихованці районного центру творчості дітей та юнацтва (керівник: Гонца М.М.).

Кожна вікова група отримувала свою дистанцію для змагань відповідно до фізичної підготовки та вміння самостійно орієнтуватись на незнайомій місцевості.

Інтрига в боротьбі лісових бігунів зберігалася до останньої секунди. Керівники спортивних делегацій та спортсмени, що вже подолали свої дистанції, напружено спостерігали на екрані за своїм розташуванням в підсумковому протоколі. А перемагав той, хто зумів прочитати карту на високій швидкості, вибрати та реалізувати кращий варіант подолання дистанції.

За підсумками дводенних стартів команда Сокирянського району стала бронзовими призерами Чемпіонату Чернівецької області зі спортивного орієнтування, а в клубному заліку команда «Альтернатива» виборола ІV місце.

                          Вітаємо молодих спортсменів! Бажаємо вдалих стартів!

                                                  

                                                  

                                                

                                               

Переглядів: 194 | Додав: sokrctdyu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar