Головна » 2019 » Червень » 4 » Команда з водного туризму у призах
09:26
Команда з водного туризму у призах

Цими вихідними на березі річки Прут на базі Кіцманського району відбулися XVII обласні змагання ІІ етапу Чемпіонату України з водного туризму серед учнівської молоді Чернівецької області. Змагання проводяться з метою сприяння формуванню здорового способу життя учнівської молоді, пропаганди та популяризації водного туризму серед учнівської молоді як потужного засобу зміцнення здоров’я і виховання патріотизму, перевірки та підвищення рівня технічної майстерності юних спортсменів.
У змаганнях взяли участь 50 спортсменів із 5 районів. Змагалися на трьох дистанціях: «Спринт», «Ралі» та «Рятувальні роботи».
Команда Сокирянського району у складі: Калима Олексанра, Куманя Станіслава, Банчука Івана та Пастушка Назара посіла ІІІ місце на дистанції «Рятувальні роботи» в класі катамаранів С4, а також ІІІ місце на дистанції «Спринт» в класі катамаранів С4, тренер команди – Гонца Микола Миколайович. У загальнокомандному заліку команда посіла ІІІ місце, за що нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, почесним кубком та медалями.

 

Переглядів: 181 | Додав: sokrctdyu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar